Odwiedź nas!
Zadzwoń +48 606 896 095
Terapia w gabinecie i wizyty domowe w obrębie Trójmiasta
Godziny wizyt
Pon - Wt: 9:00 -15:00, Śr - Czw 9:00 - 20:00

Pierwsza wizyta

Rehafemina > Pierwsza wizyta
To krok do poprawy jakości Twojego codziennego funkcjonowania. Zaczniemy od diagnozy – odnalezienia głównego problemu. Gdy ocenimy stan, będziemy mogły ustalić indywidualny cel i plan terapii.

Co cię czeka w trakcie pierwszego spotkania?

Na początku przeprowadzimy Cię przez szczegółowy wywiad o Twoim stanie zdrowia. Spojrzymy holistycznie na Twój organizm. Omówimy to, z czym przychodzisz do gabinetu.


Dokonamy oceny funkcjonalnej mięśni brzucha, mięśni dna miednicy, układu moczowego, płciowego i wydalniczego przy użyciu aparatu USG. USG wykonujemy na pełnym pęcherzu, a później po jego opróżnieniu. Wykonamy szereg testów i badań dobranych do Twojego stanu. Niektóre badania wykonujemy per vaginum/per rectum – po to, by trafnie ocenić z czym będziemy pracować. Wszelkie badania omówimy a Ty zadecydujesz, czy zgadzasz się na ich wykonanie.


Wnikliwa ocena i poprawnie postawiona diagnoza to klucz do efektywnej terapii. W REHAFEMINA nie usłyszysz, że „taka Twoja uroda”, albo „jak urodzisz, to przejdzie”.
Jeśli ocenimy, że nieinwazyjne metody pracy będą niewystarczajace – wskażemy Ci gdzie uzyskasz pomoc i jakie powinny być Twoje kolejne kroki.

Jak przygotować się do pierwszej wizyty?

1. Zabierz ze sobą całą dokumentację medyczną jaką masz.

Opisy badań obrazowych tj. RTG, TK, MRI, USG, wypisy ze szpitala po operacjach/zabiegach/porodach, książeczkę zdrowia dziecka. 

To wszystko może nam się przydać!

 

2. Zadbaj o swój komfort – wybierz wygodny, niekrępujący ruchów strój.
Niezawodny zestaw to T-shirt i spodenki/legginsy.
 
3. Koniecznie przyjdź z pełnym pęcherzem!

To pozwoli w pełni przeprowadzić testy i diagnostykę funkcjonalną Twoich dolegliwości.

Masz pytania? Napisz do nas!